ФЕСТИВАЛЬ АМЕРИКАНСЬКОГО ★★★★★
КІНО НЕЗАЛЕЖНІСТЬ / 27.02-5.03 ★★★

 

Кревний брат

США / 2013 / 92'

Режисер:  СТІВ ГУВЕР
Продюсер: ДЕННІ ЮРД
Сценарій:  ФНЕГАС ГОДЖЕС, СТІВ ГУВЕР, ТАЙСОН ВАНСКАЙВЕР
Оператор: ДЖОН ПОУП
Монтаж: СТІВ ГУВЕР
Виробництво: Animal

Нагорода - Приз Великого журі - МКФ "Санденс" 2013 

Нагорода - Приз глядацьких симпатій - МКФ "Санденс" 2013 

Нагорода - Приз глядацьких симпатій - МКФ Hot Docs 2013 

Нагорода - Приз глядацьких симпатій, міжнародна секція - Фестиваль документальних фільмів у Тессалонікахl 

Нагорода - Приз глядацьких симпатій за найкращи повнометражний фільм - Атлантський кінофестиаль 2013 

Нагорода - Найкращий документальний фільм - Міланський кінофестиваль 

Нагорода - Приз глядацьких симпатій - Ґданський фестиваль документальних фільмів

Інтимний портрет Рокі Браата, юнака, який прагнув знайти родину. Він її не знав, але це прагнення приводить його у гостел для хворих на СНІД в Індії, місце невимовних поневірянь, де він знаходить стільки любові й потреби в собі, що важко осягнути.

Трейлер

Синопсис

КРЕВНИЙ БРАТ – це інтимний портрет Рокі Браата, юнака, який прагнув знайти родину. Він її не знав, але це прагнення приводить його у гостел для хворих на СНІД в Індії, місце невимовних поневірянь, де він знаходить стільки любові й потреби в собі, що важко осягнути.

Рокі Браат, юнак зі складним минулим із розбитої сім’ї, поїхав подорожувати Індією без певного плану. Там він зустрічає групу ВІЛ-інфікованих дітей, які живуть у притулку для сиріт, – і ця зустріч повністю змінює для нього все.

Рокі залишає своє життя, друзів і кар’єру в Піттсбурзі (Пенсильванія) і оселяється разом із цими дітьми. Стів Гувер, його найкращий друг і кінорежисер, був збентежений і заінтригований цим рішучим учинком. Намагаючись збагнути, що примусило Рокі відмовитися від усіх джерел стабільності в житті, Гувер вирішує простежити його історію і їде слідом за ним до Індії.

Він був свідком того, як Рокі й діти терпіли хвороби, крайнє зубожіння, дивилися в очі смерті. Але, і це було найбільш дивним з усього, у розпал цих незгод він бачив їхню щиру радість. І почав розуміти, чому Рокі відмовився від усього, щоб здобути цей життєвий досвід.

КРЕВНИЙ БРАТ – це історія дружби. Це історія життя, розкритого до самої своєї суті. А найголовніше – це історія про любов, яка вистояла перед обличчям смерті.