ФЕСТИВАЛЬ АМЕРИКАНСЬКОГО ★★★★★
КІНО НЕЗАЛЕЖНІСТЬ / 27.02-5.03 ★★★

 

Прийняті за незнайомців

США / 2013 / 75'

Режисер: ТОМ БЕРНІНҐЕР
Продюсер: МЕТТ БЕРНІНҐЕР, КАРІН БЕССЕР, КРЕЙҐ ЧАРЛЕНД
Оператор: ТОМ БЕРНІНҐЕР
Монтаж: МЕТТ БЕРНІНҐЕР, КАРІН БЕССЕР
Композитор: The National
Виробництво: An American Mary, The National

У 2010 році рок-група The National зібралась у найбільшу в своїй кар’єрі гастрольну поїздку. Після десяти років існування і п’яти високо оцінених критиками альбомів вони нарешті отримали ширше визнання. Провідний співак Метт Бернінґер запросив свого молодшого брата Тома приєднатися до їхньої гастрольної команди. На дев’ять років молодший за Мета, Том, режисер-початківець, захоплений фільмами жахів, який слухає винятково геві-метал, вирішує взяти з собою свою камеру. Том занурений у світ інді-року, живе в тіні брата і демонструє свої дитячі ревнощі – п’є, скаржиться і бореться за врівноваження своїх амбіцій зі своїми гастрольними обов’язками. Результатом став фільм про братів і про те, як кожен робить щось своє.

Трейлер

Синопсис

У 2010 році рок-група The National випустила свій п’ятий альбом “High Violet”. Десять років група була улюбленим об’єктом критики і нарешті отримала ширше визнання. Коли вони мали от-от вирушати у найбільший гастрольний тур у своїй кар’єрі, провідний співак Метт Бернінґер запросив свого молодшого брата Тома приєднатися до їхньої гастрольної команди. Кінорежисер-початківець і любитель фільмів жахів, Том узяв із собою свою камеру, щоб зафільмувати цю подорож.

Фільм ПРИЙНЯТІ ЗА НЕЗНАЙОМЦІВ стежить за історією двох братів у дуже різні моменти їхнього життя. Метт перед своїм сорокаріччям починає відчувати себе рок-зіркою. А тридцятирічний Том перед запрошенням у тур усе ще живе в себе вдома в Цинциннаті. 

Під час поїздки Том щосили намагається виконувати покладені на нього обов’язки. Він спостерігає, як його старший брат виступає на аншлагових шоу перед юрбами захоплених фанів, і відчуває себе все більше відрізаним від нього. Він не завжди розуміє, чому група має такий успіх (сам він віддає перевагу геві-металу). Він погано себе поводить, забуває про фільм, який хоче зробити, і Метт починає сваритися з ним. В результаті Тома звільняють. 

Після поїздки Toм переїжджає до Метта і його дружини Карін, які дають йому притулок доти, доки він не завершить свій фільм. Це важко; Том зняв понад 200 годин відеоматеріалу. Він незосереджений, приголомшениий і розгублений. Фільм, що його зрештою створює Том, – це дотепний і проникливий погляд на двох дуже різних братів та ексцентричний, але надивовижу зворушливий портрет популярної, витонченої групи.