ФЕСТИВАЛЬ АМЕРИКАНСЬКОГО ★★★★★
КІНО НЕЗАЛЕЖНІСТЬ / 27.02-5.03 ★★★

 

Відбулося відкриття фестивалю американського кіно “Незалежність”

13 грудня у кінотеатрі "Київ" відбулося відкриття фестивалю американського кіно "Незалежність" за участі аташе з питань культури Посольства США Ендрю Пола, продюсера фестивалю Юджина Єфуні, програмного директора Роксі Топорович,  гостей та партнерів фестивалю.

Відкриваючи фестиваль Ендрю Пол зазначив: "Фільми в цьому фестивалі відображають культуру Американського кіно набагато глибше, ніж ви можете побачити в середньому голлівудського блокбастері. Багато з фільмів, представлених на фестивалі, відображають важливі соціальні питання, у тому числі право на свободу слова. Ігрові та документальні фільми, відібрані для фестивалю,  чимало цікавого розкажуть про Америку. Але вони розкажуть навіть більше про нашу людяність і наші спільні переживання".

Відкриття завершилось показом фільму "Небраска" режисера Александра Пейна. У пресі Александра Пейна нерідко називають флагманом нинішніх незалежних. Він неодноразовий номінант на премію Film Independent Spirit Awards. "Небраску" номіновано на премію Золотий глобус у номінації у категоріях "Найкращий фільм", "Найкращий режисер". Світова прем'єра відбулася на цьогорічному Каннському кінофестивалі.

Більше світлин - на сторінці фестивалю у Фейсбуці...