ФЕСТИВАЛЬ АМЕРИКАНСЬКОГО ★★★★★
КІНО НЕЗАЛЕЖНІСТЬ / 27.02-5.03 ★★★

 

Перша сесія Лабораторії з кіновиробництва для молодих митців Інді Лаб завершена

Перша сесія Лабораторії з кіновиробництва для молодих митців Інді Лаб тривала п’ять днів – 22-26 квітня 2015 року та була присвячена практичній роботі над монтажем документальних фільмів. Учасники лабораторії працювали над побудовою драматургічної структури та розвитком ліній персонажів майбутніх фільмів. Куратор лабораторії Дмитро Тяжлов прочитав декілька лекцій з аналізу відзнятого матеріалу та особливостей структурування короткометражного фільму. Незважаючи на те, що для декого це був перший досвід монтажу, більшість учасників змонтували повну чорнову версію фільму та отримали домашні завдання, що над їх виконанням працюватимуть до 18 травня, коли стартує друга сесія лабораторії. Побажаймо їм творчого настрою та активності.

Результатом лабораторії стануть 10 короткометражних стрічок. Показ їх відбудеться під час закриття фестивалю американського кіно "Незалежність", а також заходів в інших містах України, що проводяться організаціями-партнерами.

Бажаєте дізнатись, як почуває себе міліціонер, що присягнув не зрадити народ України або прийняти участь в боротьбі проти незаконної забудови разом з громадою Києва? Навчитись козакувати в Михайла Гаврилюка та доторкнутись до мудрості татарського народу? Відчути на собі ритм харківського війського шпиталю або побачити проросійський Донецьк очима 18-річного хлопця? Перетворитися на хвильку на українського художника або пересічного жителя українського села під час виборів? Все це і багато іншого – з документальних короткометражних фільмів, над якими в рамках Інді Лаб, працюють молоді українські документалісти.