ФЕСТИВАЛЬ АМЕРИКАНСЬКОГО ★★★★★
КІНО НЕЗАЛЕЖНІСТЬ / 27.02-5.03 ★★★

 

22 квітня 2015 року стартує перша сесія Лабораторії з кіновиробництва для молодих митців Інді Лаб

Вже другий раз в рамках фестивалю американського кіно "Незалежність" відбудеться лабораторія з кіновиробництва для молодих митців Інді Лаб. Інді Лаб представляє собою цикл практичних майстеркласів зі створення документальних фільмів для молодих українських документалістів, які проводять американські та українські фахівці. Учасники навчаються режисурі та монтажу документального фільму, розвитку ліній головних персонажів, драматургічній структурі та особливостям подання різних точок зору в форматі короткометражного документального фільму. Результатом лабораторії стануть 10 короткометражних стрічок.

Автори фільмів слідкують за життям українців у Києві та інших містах України, вивчають сучасні процеси демократії, громадянського суспільства, а також розслідують глибинні причини цих процесів в Україні.

Друга сесія лабораторії відбудеться 18-24 травня 2015. В рамках другої сесії Інді Лаб будуть проводитися заходи відкриті для всіх бажаючих: практичні семінари та лекції американських кінематографістів, покази документального кіно та панельні дискусії. Показ 10 документальних короткометражок Інді Лаб відбудеться під час закриття фестивалю американського кіно "Незалежність", а також під час заходів в інших містах України, що проводяться організаціями-партнерами.

Бажаєте дізнатись, як почуває себе міліціонер, що присягнув не зрадити народ України або прийняти участь в боротьбі проти незаконної забудови разом з громадою Києва? Навчитись козакувати в Михайла Гаврилюка та доторкнутись до мудрості татарського народу? Відчути на собі ритм харківського війського шпиталю або побачити проросійський Донецьк очима 18-річного хлопця? Перетворитися на хвильку на українського художника або пересічного жителя українського села під час виборів? Про все це і багато іншого – з документальних короткометражних фільмів, над якими в рамках Інді Лаб, працюють молоді українські документалісти.