ФЕСТИВАЛЬ АМЕРИКАНСЬКОГО ★★★★★
КІНО НЕЗАЛЕЖНІСТЬ / 27.02-5.03 ★★★

 

Фільми AIFF 2012: Поза законом (Найп’яніший округ у світі)

Lawless

Поза законом (Найп’яніший округ у світі)

США/ 2012/ 116'
Для дорослих
 
Режисер: ДЖОН ГІЛЛКОАТ
У ролях: ТОМ ГАРДІ, ШАЙЯ ЛАБАФ, ҐАЙ ПІРС
Продюсери: МАЙКЛ БЕНАРОЙЯ, МЕҐАН ЕЛЛІСОН, ЛЮСІ ФІШЕР, ДАҐЛАС ВІК
Сценарій: НІК КЕЙВ
Оператор: БЕНУА ДЕЛЬОММ
Художник: КРІС КЕННЕДІ
Монтаж: ДІЛАН ТІЧЕНОР
Композитори: НІК КЕЙВ, ВОРРЕН ЕЛЛІС
Виробництво: Benaroya Pictures, FilmNation Entertainment, BlumHansonAllen Films, Pie Films Inc., Red Wagon Productions
 
Нагорода – Голлівудський кінофестиваль – Монтажер року,
Ділан Тікенор
 
Номінація – Каннський МКФ 2012 – «Золота пальмова гілка»,
Джон Гіллкоат
 

Округ Франклін, штат Вірджінія, період Великої Депресії. Банді бутлеґерів загрожують новий виконувач обов’язків шерифа та інші представники влади, які хочуть частину їхніх прибутків.

Трейлер

Синопсис

Округ Франклін, штат Вірджінія, період Великої депресії. Банді бутлеґерів загрожують новий виконувач обов’язків шерифа та інші представники влади, які хочуть частину їхніх прибутків. НАЙП’ЯНІШИЙ ОКРУГ У СВІТІ – це правдива історія горезвісних братів-бутлеґерів Бондюрантів, які спробували досягти «американської мрії» в період «сухого закону». У цій бандитській епопеї, на основі реальних сімейних історій з однойменного роману Метта Бондюранта, благонадійність трьох братів випробовується на тлі найвідомішої хвилі злочинності в країні.

Троє братів Бондюрантів проводять свої бутлеґерські операції під час Депресії високо в горах округу Франклін, штат Вірджінія. Безчесний виконувач обов’язків шерифа Чарльз Рейкс хоче, щоб брати ділилися з ним своїми прибутками. Примножуючи їхні проблеми, в їхню діяльність втручаються місцеві ділки. Демонстративна непокірливість Форреста і майстерність Крікета у виготовленні самогону допомагають братам отримати місцеву монополію. Коли Форреста поранено внаслідок загострення стосунків із Рейксом, Джек, з самого початку найбільш нерішучий, повинен показати чого він вартий у протистоянні з бандою ґанґстера Флойда Беннера, і ми бачимо, як він перетворюється на зухвалого і самовпевненого типа у своїх залицяннях до недоступної для нього доньки священика Берти.