ФЕСТИВАЛЬ АМЕРИКАНСЬКОГО ★★★★★
КІНО НЕЗАЛЕЖНІСТЬ / 27.02-5.03 ★★★

 

Фільми AIFF 2012: Сесії

The Sessions

Сесії

США/ 2012/ 95'
Для дорослих

Режисер:  БЕН ЛЕВІН
У ролях: ДЖОН ГОУКС, ГЕЛЕН ГАНТ, ВІЛЬЯМ МЕЙСІ
Продюсери: БЕН ЛЕВІН, ДЖУДІ ЛІВАЙН, СТІВЕН НЕМЕТ
Сценарій:  БЕН ЛЕВІН
Оператор: ДЖОФФРІ СІМПСОН 
Художник: ДЖОН МОТТ
Монтаж: ЛАЙЗА БРОМВЕЛЛ
Композитор: МАРКО БЕЛТРАМІ
Виробництво: Such Much Films, Rhino Films

Нагорода – Кінофестиваль «Голлівуд» 2012 – Голлівудська нагорода за найбільший прорив – Актор року,
Джон Гоукс

Нагорода – МКФ у Сан Себастьяні 2012 – Приз глядацьких симпатій – Найкращий фільм,
Бен Левін

Нагорода – Кінофестиваль «Санденс» 2012 – Приз глядацьких симпатій – Драма,
Бен Левін

Нагорода – Кінофестиваль «Санденс» 2012 – Спеціальний приз журі у номінації «Драма» – За акторський ансамбль,
Вільям Мейсі, Джон Гоукс, Гелен Гант, Анніка Маркс, Мун Бладґуд

Історія 36-річного чоловіка, прикутого до апарату штучного дихання, який більше не хоче залишатися незайманим. За допомогою лікаря і священика він зв’язується з фахівцем із сурогатного сексу, яка водночас – типова американська матуся з власним будинком, іпотекою й чоловіком. 

Трейлер

Синопсис

Історія 36-річного чоловіка, прикутого до апарату штучного дихання, який більше не хоче залишатися незайманим. За допомогою лікаря і священика він зв’язується з Шеріл Коен-Ґрін – фахівцем із сурогатного сексу, що водночас – типова американська матуся з власним будинком, іпотекою й чоловіком. Знятий за мотивами невимовно оптимістичної автобіографії каліфорнійського журналіста і поета Марка О’Браєна, фільм СЕСІЇ змальовує дивовижні стосунки, які виникають між Шеріл та Марком у міру того, як вона перетворює його на справжнього чоловіка.

Відгуки критиків

СЕСІЇ було визнано одним із вибухових гітів фестивалю «Санденс» 2012 року. На показі фільму публіка двічі вставала, бурхливо аплодуючи Джонові Гоуксу. Критики на фестивалі відзначили стрічку як зрозумілу, приємну і невимушену.
 
“…Акторська гра має першорядне значення у фільмах такого типу, і Гоукс творить диво, незважаючи на очевидну фізичну обмеженість ролі”.
Пітер Дебрудж, Variety
 
“…Фільм найпереконливіше свідчить на користь того, що слід вести повноцінне життя, незалежно від особистих обмежень, не зважати на соціальні чи релігійні догми або, головним чином, на власні страхи... Повноцінний у голосовому й емоційному плані образ втілений Гоуксом створює різкий контраст із хворобливою тілесністю його героя. Гру Гант можна назвати фізично розкутою, але вона водночас відзначається зрілістю й самовладанням”.
Тодд Маккарті, The Hollywood Reporter