ФЕСТИВАЛЬ АМЕРИКАНСЬКОГО ★★★★★
КІНО НЕЗАЛЕЖНІСТЬ / 27.02-5.03 ★★★

 

Без паспорта

КРИСТИНА ЛЮЛЬЧЕНКО: режисер
АНДРІЙ ДЗЮНЯ: оператор

Цей фільм – про те, що можна, й чого не можна у світі людини, яка не має паспорту. Головний герой – Олександр Шайго. Він, з його власних слів, народився у Якутії й по народженні так і не був ніде зареєстрований, тож до цього дня не має жодного документу, що посвідчив би його особу. Фільм розповідає про те, як Саша виживає у світі, та про ситуацію, що склалася у його стосунках з іншими людьми та органами управління. Увага глядача та лінія конфлікту загострюється на тому, що той, хто видає «папірець», не думає про те, що чекає на цих людей у майбутньому.

Резюме

Андрій Дзюня прийшов у фотографію в 2008 р. У 2010 році він зайняв перше та третє місце в аматорському фотоконкурсі. Минулого року він почав професійно займатися фотографією. Подорожуючи різними країнами світу, Андрій усвідомив потребу в якісному документальному фільмі, який показав би, що людське життя не має зосереджуватися на гонитві за багатством, грішми та владою. Зараз Андрій працює над кількома фото- та відео-проектами.

Люльченко Кристина народилася у 1988 р. у Республіці Саха (Якутії). Закінчила Театральний факультет КНУ театру, кіно та ТБ. ім. Карпенко-Карого.