ФЕСТИВАЛЬ АМЕРИКАНСЬКОГО ★★★★★
КІНО НЕЗАЛЕЖНІСТЬ / 27.02-5.03 ★★★

 

ЕКЗАРХ

НАДІЯ ПАРФАН: сценарій, режисер
МАРІЯ СТОЯНОВА: оператор, монтаж

Молодий православний священик вирішив піти з Києво-Печерської Лаври, де стало забагато нетерпимості та лицемірства. Його нова паства - це геї, лесбійки, бісексуальні і трансгендерні люди, а також люди, що живуть зі СНІДом. Та офіційна православна церква відмовляє їм у праві бути християнами, а гомофобне суспільство змушує приховувати свою сексуальну орієнтацію. Що повинно статися, щоб ЛГБТ прийняли до лона Церкви?

Резюме

Надія Парфан закінчила культурологію в Києво-Могилянській Академії та соціальну антропологію в Центральноєвропейському Університеті (Будапешт). У 2012-2013 була стипендіаткою програми Фулбрайт в університеті Темпл (Філадельфія), де вивчала візуальну антропологію та урбаністику. Працювала лінійною продюсеркою на зйомках американських незалежних фільмів, що знімалися на території України. Співпрацює з кінофестивалями «Молодість», Docudays Ua, Wiz-Art. Громадська активістка, авторка публікацій про сучасну культуру, урбаністику, права лгбт, права жінок.

Марія Стоянова закінчила Києво-Могилянську академію за спеціальністю "Культурологія" та Центрально-європейський університет (Будапешт) за спеціальністю "Соціологія та соціальна антропологія". Працювала журналісткою, перекладачкою, медіа координаторкою та координаторкою освітньої секції на українських міжнародних кінофестивалях. Перший досвід створення документального кіно отримала під час навчання у Будапешті. Надалі знімала та монтувала аматорські відеоролики, а також відео, присвячені захисту прав людини - зокрема, активістські акції на теми ЛҐБТ та ґендеру.