ФЕСТИВАЛЬ АМЕРИКАНСЬКОГО ★★★★★
КІНО НЕЗАЛЕЖНІСТЬ / 27.02-5.03 ★★★

 

Команда Інді Лаб

Дмитро Тяжлов, куратор «Інді Лаб»

Дмитро Тяжлов народився у 1976 р. в м. Дніпродзержинську у Східній Україні. Здобув вищу освіту у Київському державному університеті театру, кіно і телебачення. Впродовж 10 років працював оператором-постановником на українському телебаченні. За цей час ознайомився з усіма жанрами кіномистецтва, від художнього до лялькового мультиплікаційного та документального. Згодом Дмитро вирішив, що самостійно зніматиме, режисуватиме та редагуватиме свої фільми, й вже невдовзі зробив кілька документальних короткометражок, документальних телесеріалів, а також свій перший повнометражний документальний фільм «Я пам’ятник собі» (2009). Естетика робіт Тяжлова чітко вписується у традицію «прямого кіно» в документалістиці, яка робить акцент на безперервній зйомці із забезпеченням якнайменшого втручання у події, фіксації людського спілкування та буденності повсякденного життя без музичного супроводу, закадрових коментарів чи явних намагань витлумачувати чи пояснювати події, що розгортаються перед об’єктивом.

Зараз Дмитро Тяжлов працює куратором курсу операторської майстерності у Київському державному університеті театру, кіно і телебачення, а також пише мистецтвознавчу дисертацію з теорії зйомок документального кіно автором, який є одночасно режисером та кінооператором. Одночасно Дмитро працює над кількома проектами документальних фільмів.

 

Елла Штика, координатор «Інді Лаб»

Вивчала кіновиробництво у Київському державному університеті театру, кіно і телебачення. У 2001 р. започаткувала власну продакшн-компанію «Нью Київ», залучивши до роботи у ній тих, хто щиро поділяє основну мету діяльності, пов’язану із створенням потужних документальних фільмів на теми актуальних соціальних питань українського життя у всьому його розмаїтті. Окрім кіновиробництва, Елла також займається виконанням проектів у сфері кінодокументалістики, зокрема, організацією семінарів, майстер-класів та показів. Бере участь у навчальних заходах на тему створення документального кіно, що організовуються за підтримки ЄС, ПРоООН та Посольства США в Україні. З 2011 р. є координатором семінарів, програми тематичних дискусій та майстер-класів «Інді Лаб» (лабораторії документалістики для молодих кінематографістів), які проводяться в рамках Фестивалю американського кіно «Незалежність». З 2012 р. працює менеджером з організації заходів та подій у Проекті «Регіональне бюро моніторингу та розвитку потенціалу Програми Східного партнерства «Культура».

Сергій Доценко, монтажер «Інді Лаб»

Микола Базаркін, монтажер «Інді Лаб»

Ярослав Броль, монтажер «Інді Лаб»

Дмитро Нестеров, монтажер «Інді Лаб»

Соня Богословська, асистент «Інді Лаб»