ФЕСТИВАЛЬ АМЕРИКАНСЬКОГО ★★★★★
КІНО НЕЗАЛЕЖНІСТЬ / 27.02-5.03 ★★★

 

Крим-Січ

МАКСИМ ДОНДЮК: режисер-постановник, режисер монтажу, оператор-постановник, перша камера
МИКОЛАДОНДЮК: помічник режисера, друга камера
ЮРІЙ САМСОН: композитор

КРИМ-СІЧ досліджує реалії існування українського дитячого військового табору. Ми спостерігаємо за юними «захисниками Батьківщини» під час бою, тренувального марш-кидку та стрільби по мішенях, аби чітко зрозуміти, що розуміється тут під патріотизмом, навіщо навчати військовій науці у мирний час, а також дізнатися, кого учасники табору вважають своїм умовним ворогом.

Резюме

Максим Дондюк народився у 1983 році. Здобув вищу освіту за спеціальністю менеджмент у Харківському державному університеті харчування та торгівлі. З 2007 року працював фотожурналістом, а з 2010-го займається документальними фотопроектами. У 2011 р. проходив навчання у Noor-Nikon Masterclass in Documentary Photography, Бухарест. Отримав нагороди: Ґран-Прі конкурсу The Circle of Life у рамках міжнародного фотофестивалю Vilnius Photo Circle (2011); Award of Excellence у категорії "Мультимедія" у рамках POYi (2012); Ґран-Прі BD's Hope for a Healthy World Photo Competition to the "Best Global Health Story" (2012); Ґран-Прі "Фотоісторія року" у конкурсі "Найкращий фотограф" (2012); також є фіналістом на отримання W. Eugene Smith Grant in Humanistic Photography (2013). Фото-роботи експонувалися в Україні, Росії, Туреччині, Литві, Великобританії, США, Німеччині, Італії та ін. країнах. З 2013 року почав пробувати себе у документальному кіно.

Микола Дондюк народився у 1987 році. Здобув вищу освіту за спеціальністю фінансист у Кримському Агротехнологічному Університеті. З 2010 року працює на телебаченні. З 2012 р. зацікавився документалістикою й почав пробувати себе у документальному кіно в ролі оператора. В подальшому збирається спробувати себе у документальному кіно у ролі режисера.