ФЕСТИВАЛЬ АМЕРИКАНСЬКОГО ★★★★★
КІНО НЕЗАЛЕЖНІСТЬ / 27.02-5.03 ★★★

 

Майстер-клас: Юджин Ефуні

В рамках фестивалю «Незалежність» його виконавчий продюсер Юджин Ефуні проведе майстер-клас.

Юджин Ефуні – продюсер, режисер та сценарист. Розпочав він свою кінокар’єру 2001 року як співпродюсер повнометражного фільму-фентезі «Варвар» (Barbarian), спродюсованого Роджером Корманом (легендарним голлівудським продюсером, який розкрив таких талантів, як Френсіс Форд Коппола, Джек Ніколсон, Рон Говард та багато інших). Відтоді Юджин Ефуні спродюсував шість незалежних американських та міжнародних повнометражних фільмів, зокрема: «Ефект ірису» (Iris Effect), із Анн Арчер, Аґнес Брюкнер та Мією Кіршнер у ролях; «Другий фронт» (The Second Front) із Крейґом Шеффером, Тоддом Філдом та Роном Прелманом; «Дзеркальні війни» (Mirror Wars) із Малколмом Макдавеллом, Арманом Ассанте та Рутґером Гауером. Бюджети фільмів варіювалися від 600 тисяч до 10 мільйонів доларів США. 
 
Також Юджин Ефуні як продюсер та режисер працював над низкою рекламних роликів (включаючи рекламу «Forex4All», показану на телеканалі Bloomberg TV) та музичних кліпів. Він написав сценарій повнометражного фільму «Хранитель часу» (The Keeper of Time), спродюсованого Роджером Корманом. Пан Ефуні був засновником і продюсером відомої американської студії 3D-анімації в Україні «Umbrella Animation/Umbrella Vision» де він розробив повнометражний 3D-анімаційний фільм «Лапи і дроти» (Paws & Wires). Нещодавно Юджин Ефуні виступив продюсером одного з перших східноєвропейських фільмів у 3D – «Ржевський проти Наполеона», що вийшов у прокат в Україні та Росії на 940 екранах 25 січня 2012 року й зібрав понад 11 мільйонів доларів США у перший вікенд, ставши лідером бокс-офісу. 
 
Наразі Юджин Ефуні, спільно з володарем «Оскара», продюсером Марком Джонсоном, готується до створення високобюджетного науково-фантастичного кінопроекту за мотивами культового роману Дмітрія Ґлуховського “Метро 2033» для кінокомпанії MGM.