ФЕСТИВАЛЬ АМЕРИКАНСЬКОГО ★★★★★
КІНО НЕЗАЛЕЖНІСТЬ / 27.02-5.03 ★★★

 

Цілі фестивалю

Представляти українській аудиторії, в тому числі фахівцям кіноіндустрії і студентам, незалежні американські фільми (художні й документальні), які інакше навряд чи було б показано в Україні. Це, зокрема, проекти, створені незалежними кінематографістами, і фільми, зняті незалежними компаніями великих голлівудських студій.  

Доповнювати показ фільмів дискусіями з продюсерами, режисерами й акторами, які брали участь у їх створенні.

Заохочувати розвиток яскравої й успішної української кіноіндустрії шляхом проведення інформаційних семінарів і практичних майстер-класів для фахівців і студентів у галузі кінематографії.

Створювати можливості для американсько-української співпраці в галузі кінематографіїприваблювати фахівців американської кіноіндустрії в Україну, поширювати інформацію про успіхи і заохочувати взаємозв’язки між українськими й американськими професійними кінематографістами.

Надавати підтримку українським кінодистрибуторам та експонентам у придбанні прав на показ різноманітних незалежних американських фільмів високої якості для української аудиторії.

Підвищувати поінформованість щодо захисту прав інтелектуальної власності й відстоювати їх в Україні шляхом ознайомлення кураїнських колег із досвідом боротьби американської індустрії розваг із кінопіратством.

Розповідати про розгалужене, видатне українське коріння Голлівуду, замикаючи коло історії запрошенням найзнаменитих голлівудських художників і виконавців українського походження.

Сприяти культурному обмінові між Україною та Сполученими Штатами і зміцнювати зв’язки між українським та американським народами.