ФЕСТИВАЛЬ АМЕРИКАНСЬКОГО ★★★★★
КІНО НЕЗАЛЕЖНІСТЬ / 27.02-5.03 ★★★

 

Джеймс Вайт

CША/ 2015/ 88’

Режисер: ДЖОШ МОНД
У ролях: КРІСТОФЕР ЕББОТТ, СИНТІЯ НІКСОН, ДЕЙВІД КОЛЛ, МАКЕНЗІ ЛІ, СКОТТ МЕСКАДІ, РОН ЛІВІНҐСТОН
Продюсер: МАКС БОРН, АНТОНІО
Сценарій: ДЖОШ МОНД
Оператор: МАТЯШ ЕРДЕЛІ
Монтаж: МЕТЬЮ ГАННЕМ
Композитор: СКОТТ МЕСКАДІ
Виробництво: BorderLine Films, Relic Pictures

2015 Локарнський МКФ – Нагорода “Дон Кіхот” – спеціальна відзнака, Номінація на “Золотого леопарда”

2015 Кінофестиваль “Санденс” – Приз глядацьких симпатій

Придбати квиток: Кінотеатр "Київ", 20.05, 20:30; 23.05, 21:00

Джеймс Вайт (Крістофер Ебботт, "Дівчата") – невдатний хлопець, якому за двадцять і який намагається не знудитись у шаленому Нью-Йорку. Поки він розважається та марнує своє життя, його матір (Сінтія Ніксон, "Секс і місто") починає боротьбу з серйозною хворобою. Хлопець змушений взятися за голову.

Трейлер

Синопсис

Джеймс Вайт (Крістофер Еббот) – невдатний хлопець, якому за двадцять і який намагається не знудитись у шаленому Нью-Йорку. Поки він розважається та марнує своє життя, його матер (Сінтія Ніксон) починає боротьбу з серйозною хворобою. Хлопець змушений взятися за голову.

**

ДЖЕЙМС ВАЙТ – це сильний та уважний до деталей режисерський дебют, що досліджує питання втрати й глибокого зв’язку між матір’ю та сином. Фільм провокує глибоке глядацьке співпереживання з їхніми відносинами та тим, як Джеймс випробовує любов до своєї матері Ґейл.

Потужна гра Ебботта в головній ролі підкріплена зірковим акторським складом, до якого ввійшли Сінтія Ніксон (“Секс і місто”), Скотт “Кід Каді” Мескаді та Рон Лівінґстон (“Товариші по чарці”). Зафільмовий у Нью-Йорку – ДЖЕЙМС ВАЙТ вирізняється особистісним візуальним стилем та запальною сучасною музикою.