ФЕСТИВАЛЬ АМЕРИКАНСЬКОГО ★★★★★
КІНО НЕЗАЛЕЖНІСТЬ / 27.02-5.03 ★★★

 

Король Джек

США/ 2015/ 81’

Режисер: ФЕЛІКС ТОМПСОН
У ролях: ЧАРЛІ ПЛАММЕР, КОРІ НІКОЛС, ДЕННІ ФЛАЕРТІ, КРІСТІАН МЕДСЕН, ЕРІН ДЕЙВІ
Сценарій: ФЕЛІКС ТОМПСОН
Продюсер: ҐАБРІЕЛЬ НАДІҐ, ДОМІНІК БЮКЕНЕН
Оператор: БРЕНДОН РУТС
Монтаж: ПОЛ ПЕНЧНЕР
Композитор: БРАЯ СЕНТІ
Виробництво: Buffalo Picture House, Dominic Buchanan Productions, Stink Films, Whitewater Films

2015 Кінофестиваль “Трайбека” – Приз глядацьких симпатій

2016 Премія Independent Spirit – Нагорода за перспективність

Придбати квиток: Кінотеатр "Київ", 23.05, 19:00; 25.05, 21:00

Після хвороби тітки, кузина переїздить жити до Джека – розбишакуватого 15-річного хлопця – так починається шлях важкого підлітка до усвідомлення важливості дружби, родини та пошуків щастя навіть за найбезнадійніших обставин...

Трейлер

Синопсис

Джек – розбишакуватий 15-річний хлопець. Він живе в провінційному містечку й готується терпіти чергову літню школу. Його проблеми – надто багато мами, надто мало тата й надто діставучий хуліґан – навчили Джека постояти за себе. Після хвороби тітки, його малий кузен переїздить жити до Джека – так починається шлях важкого підлітка до усвідомлення важливості дружби, родини та пошуків щастя навіть за найбезнадійніших обставин. Дія КОРОЛЯ ДЖЕКА розгортається під час літніх вихідних. Це зворушлива історія дорослішання від дебютанта Фелікса Томпсона.

Тонко відчуваючи надмірний трагізм, притаманний усім підліткам, та прекрасним баченням унікального місця й моменту в часі, Томпсон оживлює аґресивну буденність одного хлопця та його спроби дотягнутися до щастя у спосіб, унікальний тільки для нього, але водночас зрозумілий кожному.