ФЕСТИВАЛЬ АМЕРИКАНСЬКОГО ★★★★★
КІНО НЕЗАЛЕЖНІСТЬ / 27.02-5.03 ★★★

 

Радіомрії

CША, ІРАН/ 2016/ 91’

Режисер: БАБАК ДЖАЛАЛІ
У ролях: МОХСЕН НАМДЖУ, ЛАРС УЛЬРІХ, СУЛИМАН КАРДАШ, СІДДІК АХМЕД, РАБІ АДІБ
Продюсер: МАРДЖАНЕ МОҐІМІ
Сценарій: БАБАК ДЖАЛАЛІ, АІДА АХАДЯНІ
Оператор: НОАЗ ДЕШЕ
Монтаж: НІКО ЛЕУНЕН, БАБАК САЛЕК
Композитор: МАХМУД ШРІКЕР
Виробництво: Butimar Productions

2016 Роттердамський МКФ – Нагорода “Тигр” за найкращий фільм

Придбати квиток: Кінотеатр "Київ", 22.05, 17:00; 24.05, 21:00

Радіоведучий перськомовній радіостанції в Сан-Франциско збирається звести в одній студії культовий гурт Metallica та перший афґанський рок-бенд Kabul Dreams. Головного героя грає іранський співак і композитор Мохсен Намджу, якого The New York Times назвав "іранським Бобом Діланом". У фільмі також бере участь барабанщик Metallica’и Ларс Ульріх.

Трейлер

Синопсис

Він поїхав до країни, мову якої ледве знав. Тим не менше, словами він заробляв на життя: у Ірані він був визнаним письменником. Тепер же пан Рояні (Мохсен Намджу – відомий ув Ірані музикант) – голова програмного відділу на Pars Radio – перськомовній радіостанції в Сан-Франциско. У цій іпостаці він складає поетичні, часом навіть навіть медитативні програми для афґанців та іранців, що живуть у районі Бухти. Читає розповіді, приймає гостей та обговорює цікаві питання, наприклад, історію мавп у космосі. Але в день, про який ідеться в РАДІОМРІЯХ, заплановано дуже цікаву подію: Kabul Dreams – перший афґанський рок-гурт – стане гостем студії. Пізніше вони поімпровізують разом із всесвітньо відомим гуртом Metallica. Усі не можуть дочекатися, та тільки не пан Рояні.

**

Режисер Бабак Джалалі народився в Ірані, але здебільшого живе в Лондоні. Він закінчив Лондонську кіношколу, а також має диплом маґістра політології. У 2006 році його короткометражний фільм Heydar, An Afghan In Tehran було номіновано на премію Британської академії кіно- та телемистецтв (BAFTA). Його повнометражний ігровий дебют Frontier Blues було знято за підтримки некомерційної кінокомпанії Cinefoundation.