ФЕСТИВАЛЬ АМЕРИКАНСЬКОГО ★★★★★
КІНО НЕЗАЛЕЖНІСТЬ / 27.02-5.03 ★★★

 

AFS: Коротко. Збірка короткого метру

Останній сільський танець

Останній сільський танець (2017)

США / 2017 / 32’

Режисери: Джейсон Артурз, Тед Річардсон

Синопсис

Ренді Льюїс розуміє: якщо він втратить свій молочний бізнес - втратить і засоби до існування. Його ферма потерпає від економічних складнощів так само як і більшість інших сімейних господарств округу Аламансі. Проте найбільше Ренді турбує те, що його спосіб життя та 50 років сімейної традиції сільських танців у клуні можуть обірватися.

Чайнатаун назавжди

Чайнатаун назавжди (2017)

США / 2017 / 31’

Режисер: Джеймс К'ю Чан

Синопсис

Історія невідомого 81-річного художника-самоука Френка Вонга, який протягом останніх сорока років відтворював власні спогади у романтичних, надзвичайно деталізованих мініатюрних моделях кімнат Чайнатауну Сан Франциско, у яких пройшла його молодість.

Я - юпік

Я - юпік (2017)

США / 2017 / 17’

Режисери: Натан Голон, Даніель Анастасіон

Синопсис

Підліток-юпік з Аляски полишає своє невеличке село і вирушає у подорож морозною тундрою, щоб взяти участь у баскетбольному змаганні і прославити своє селище.

Скрипка Джо

Скрипка Джо (2017)

США / 2017 / 24’

Режисери: Каані Куперман, Рафаела Нойгаузен

Синопсис

Історія, яку було номіновано на Оскар як найкращий документальний короткометражний фільм.

91-річний скрипаль Джо, що пережив Голокост, пожертвував свою скрипку (з якою не розлучався майже 70 років) місцевому музичному проектові, навіть не уявляючи наскільки це змінить життя 12-річної школярки одного з найбідніших округів Америки та його власне.

Фільм тонко та гостро показує як музика може стати світлом у найтемніші часи та як один маленький добрий вчинок може мати надзвичайний ефект.