ФЕСТИВАЛЬ АМЕРИКАНСЬКОГО ★★★★★
КІНО НЕЗАЛЕЖНІСТЬ / 27.02-5.03 ★★★

 

Я штовхатиму тебе

Я штовхатиму тебе (2016)


США / 2016 / 100’

Режисери: Крис Карчер, Террі Періш

Придбати квиток: Кінотеатр "Київ",
01.03, 21:15;
04.03, 18:30

Трейлер

Синопсис

Все почалося з цих трьох простих слів.

Дуже близький та особистий погляд на дружбу довжиною в життя між Джастіном Скісуком та Патріком Греєм під час їхньої подорожі вздовж Ель Каміно де Сантьяго.

Фільм охоплює 34 дні надзвичайно складного походу, 500 миль горами, пустелями, пагорбами та долинами, та поєднує їх з коментарями родини та друзів.

Історія починається із Патрикової згоди допомогти Джастінові підкорити північну Іспанію у візку, але вона також розповідає про складнощі, пов'язані із рідкісним неврологічним захворюванням Джастіна.

В один момент Патриків досвід у Іспанії та історія життя Джастіна відкривають Патрикові дещо неочікуване.

Чудова операторська робота поєднується з надзвичайно тонкою музикою, що ідеально підкреслює великодушість та вразливість, що постає перед глядачем.

Цей фільм є особистісним зображенням епічної подорожі, що розкриває справжнє значення дружби, великодушності та вразливості.

Унікальна документальна стрічка фіксує їхнє паломництво та апелює до кожного глядача, який прагне почути історію про віру, надію, любов та силу спільноти.

Їхня подорож полонила весь світ у 2014, її висвітлювали у багатьох медіа, зокрема у Huffington Post, на Шоу Мередіт Віейри, у Der Spiegel, на Fox and Friends.

Після повернення з Іспанії герої фільму продовжили ділитися зі світом надією, вірою та відчуттям єдності.