ФЕСТИВАЛЬ АМЕРИКАНСЬКОГО ★★★★★
КІНО НЕЗАЛЕЖНІСТЬ / 27.02-5.03 ★★★

 

Ті-Рекс: ЇЇ боротьба за золото

Ті-Рекс: ЇЇ боротьба за золото (2017)


США / 2017 / 89’

Режисери: Закарі Канепарі, Дрі Купер

Трейлер

Синопсис

17-літня Клареса "Ті-Рекс" Шилдз із міста Флінт, штат Мічіган, мріє стати першою жінкою, що здобуде золоту медаль з боксу на Олімпійських іграх. Для того, щоб здійснити мрію, вона мусить докладати зусиль і в рингу і поза ним.
"Ті-Рекс" - особистісна історія дорослішання нової американської героїні.
З 2012 року жіночий бокс вперше в історії було включено до програми Олімпійських ігор. За олімпійське золото від США змагатиметься наймолодша учасниця, 17-літня Клареса "ТІ-Рекс" Шилдз. Вихована жорсткими вулицями міста Флінт, штат Мічіган, Клареса впевнена і непереможна. Її лють не обмежується лише рингом. Вона захищатиме свою родину, навіть коли нестабільність та залежності рідних загрожуватимуть втіленню її мрії.
Єдина стабільна сила у житті Клареси - її тренер Джейсон Кратчфілд. Він тренував її відтоді як вперше побачив у тренажерному залі, коли їй було лише 11. Джейсон завжди мріяв про чемпіона, просто ніколи не думав, що це буде дівчина. Чим ближче Клареса наближається до мрії, тим більш напруженими стають її стосунки з тренером та родиною.Проте вона нестримна та рішуча.
Вона відчайдушно прагне витягти свою родину у краще, безпечніше місце, і золота медаль - її єдиний шанс це зробити.