AMERICANINDEPENDENCEFILM FESTIVAL

ІНДІ ЛАБ 2021

Придбати квитки

Киів: кінотеатр KINO42 9.09 / 20:00

Показ добірки короткометражних документальних фільмів Лабораторії з кіновиробництва для молодих митців Indie Lab 2021

 • Земля крутиться20 хв.Лєна Кириченко

  Навесні 2020-го року по всій Україні ввели карантин. Останні роки я приїздила додому тільки на свята, а тепер — залишилась тут по-справжньому. У моїй уяві дім завжди поставав таким, як у дитинстві. Та спогади відійшли у минуле, коли я зіткнулась з жорсткою реальністю.

 • Проти танка попреш16 хв.Денис Фурдін

  Художник - акціоніст чи провокатор, який заслуговує покарання? Осквернення пам’ятника чи мистецька акція? Спроба знайти відповіді на ці питання, спостерігаючи за життям головного героя фільму, під час судового процесу над ним.

 • Ловушка20 хв.Ліза Пірожкова

  Виїхавши до дідуся і бабусі на період карантину, молода операторка активно намагається зафіксувати нову реальність. Природа, знайомство з науковцями Пирятинського національного парку та таємниче життя тварин захоплюють її увагу. Години відзнятого матеріалу і велике бажання допомогти, перетворюються в нав'язливу ідею зняти фільм про національний парк.

 • Мій Петро15 хв.Ольга Симоненко

  Стежками долі учасника українського національно-визвольного руху Петра Гриціва веде нас дослідниця сімейної історії Ольга. Чим саме є дослідження історії роду – спробою відповісти на власні екзистенційні питання чи побудувати зв’язок з минулими поколіннями та отримати від них підтримку? Які відповіді про життя людини можуть дати деталі його смерті?

 • Книжки проти асфальту15 хв.Тетяна Ганжа

  Букіністи Валентин, Георгій, Надія, Аристарх та Олександр уже багато років продають книжки на Почайній. У кожного з них своя спеціалізація: математика, філософія, історія, світова література, технічна книга. Раптом букіністам повідомляють, що землю ринку перепродано. Через рік тут розпочнеться будівництво торгівельного центруа замість найбільшого в Україні букіністичного ринку облаштують парковку. Чи вистоять книжки проти асфальту? 

Illustration