ІНДІ ЛАБ 2023
Придбати квитки
Киів: кінотеатр Жовтень 9.09 / 12:10Киів: кінотеатр KINO42 14.09 / 20:00
Показ добірки короткометражних документальних фільмів Лабораторії з кіновиробництва для молодих митців Indie Lab 2022-2023 за участі авторів.
Скажи Cześć 17 хв.Режисерки: Ната Ониш та Вероніка Шустер
Через повномасштабну війну з Росією 12-річний Міша змушений тікати з рідного Києва до маленького польського містечка. Не в змозіпристосуватися до нової реальності, хлопець намагається зберегти хоча б спогади. Міша не випускає з рук телефон – останню соломинку, що може допомогти дотягнутися до своїх друзів і пригод, що залишилися в минулому.
Мій тато дослідник блискавок21 хв.Режисерка: Ірина Шостак
«Мій тато – дослідник блискавок» – документальний фільм-рефлексія режисерки. Це спроба дочки(ро)згадати “всесвіт тата”, дослідника блискавок, який, як виявилося після його смерті, був знаним тільки на половину. І таким тривким. Це спроба помислити, скільки триває наша пам’ять про людей, які щось означали і значили, які щось робили і створювали поруч з нами. Через фільм зафіксувати, які наші зачіпки цієї пам’яті і потривати її довше. І, звісно, згадати усе чи щось, чим він для неї був.
War2422 хв.Режисери: Тетяна Пересунько та Шишко Дмитро
War24 - це рефлексивний авторський документальний фільм про про вибір людини під час війни, яка розпочалась в Україні.
Тікаючи від війни герої мандрують з Києва до Харкова, а потім і до Кривого Рогу де їм врешті-решт доведеться обирати - що важливіше під час війни - врятуватися одному або залишатися разом попри небезпеку і загрозу життю?
Синій птах. Поет. Музикант. Режисер28 хв.Режисер: Сергій Тимошенко
В фільмі «Синій птах. Поет. Музикант. Режисер» Сергій досліджує життя і творчість трьох талановитих друзів, серед яких і сам Сергій. Друзі відчайдушно намагаються реалізувати потенціал свого таланту і зловити свого невловимого синього птаха.
Ми20 хв.Режисер: Сашко Брама
“МИ” – автобіографічний фільм-нарис Сашка Брами, театрального режисера, який опиняється в ситуації, коли театр стає неможливим через пандемію COVID-19. Він бере відеокамеру, щоб зробити документальний фільм, і занурюється у вир пандемічних подій:робота лікарень та волонтерів, нелегальні рейви, актиковідні мітинги, ковідна бригада швидкої, пункти вакцинації, але під час зйомок в
коронавірусному відділенні захворіває і переносить важку форму ковіду. Це негативно впливає на його подальший
фізичний та психологічний стан, в якому неможливо осмислити відзнятий матеріал і зробити фільм. А потім одна криза змінюється іншою: починається повномасштабне вторгненням Росії в Україну. Зйомки продовжуються: від кордону з Польщею, через який масоворятуються українці, до епіцентру військових дій – до лінії фронту на Сході країни. Мета – знайти своє місце у реальності кризи та нестабільності, і в цьому допомагає камера, завдяки якій можна дивитись на світ через екран, дивитись як на кіно. Фільм “МИ” є подорожжю людини із відеокамерою крізь час глобальних змін, крізь історії людей, з яких формується панорама суспільства в часи криз та потрясінь, що безповоротно нас змінили.
Алло, я на горі12 хв.Режисерка: Ліза Пирожкова
Фільм-етюд про місто Ізюм, що на Харківщині. Місто зазнало значних руйнувань під час боїв і навіть після звільнення перебувало в ізоляції - туди неможливо було дістатися громадським транспортом, зв’язок не працював. Чи не єдиним місцем, де все ж можна було зловити сигнал, стала найвища точка міста - гора Крем’янець. І після місяців окупації ця гора стала “островом спілкування”, куди люди приходили, щоб знову зв'язатися зі своїми рідними і близькими.