AMERICANINDEPENDENCEFILM FESTIVAL

БЕЗСЛАВНІ ВИРОДКИ

Inglourious BasterdsСША / 2009 / 152’
Режисер: Квентін ТарантіноПродюсер: Лоренс БендерВ ролях: Бред Пітт, Мелані Лоран, Крістоф Вальц та іншіТривалість: 2 год 32 хв

Придбати квитки

Киів: кінотеатр Жовтень 9.09 / 19:10Киів: кінотеатр Жовтень 12.09 / 15:00Львів: Планета кіно Форум 8.09 / 19:00Одеса: Планета кіно Таїрово 8.09 / 19:00

Ще одна смілива робота Квентіна Тарантіно, що переосмислює Другу світову війну. 1944 рік. Група американських солдатів, відомих як Виродки, вирушає на місію, що має на меті вселити страх у серця нацистського режиму. На чолі з харизматичним але безжальним лейтенантом Альдо Рейном (Бред Пітт), ці вояки сповнені рішучості переписати історію – навіть якщо доведеться карбувати її на скальпах ворога.
Тим часом, молода єврейська дівчина Шосанна (Мелані Лоран) прагне помсти після того, як ледве вирвалася з пазурів жорстокого офіцера СС. На своєму шляху вона випадково перетинається з кмітливим і підступним нацистським офіцером Гансом Ландою – за виконання цієї ролі актор Крістоф Вальц був відзначений «Оскаром». «Безславні виродки» наповнені притаманними Тарантіно напругою, чорним гумором та неочікуваними сюжетними поворотами. Наважтеся на шалену кіноподорож, яка заволодіє вашою увагою від першого до останнього кадру.

Illustration

Втілення Крістофом Вальцом нацистського полковника гестапо Ганса Ланди – це родзинка фільму. Його здатність бути ввічливим та співчутливим, а в наступну мить коїти найжорстокіші вчинки – просто вражає.

Ед Кох, The Atlantic

«Безславні виродки» – це втілення генію Тарантіно, шедевр, який через 50 років вважатиметься кінокласикою.

Еллісон Роуз, FlickDirect