AMERICANINDEPENDENCEFILM FESTIVAL

ОДНОГО РАЗУ В… ГОЛЛІВУДІ

Once Upon a Time in... HollywoodСША / 2019/ 159’
Режисер: Квентін ТарантіноПродюсери: Девід Гейман, Шеннон Макінтош, Квентін ТарантіноВ ролях: Леонардо Ді Капріо, Бред Пітт, Марґо РоббіТривалість: 2 год 39 хв

Придбати квитки

Киів: кінотеатр Жовтень 10.09 / 19:10Львів: Планета кіно Форум 9.09 / 19:00Одеса: Планета кіно Таїрово 9.09 / 19:00

«Одного разу в... Голлівуді» Квентіна Тарантіно розгортається у Лос-Анджелесі 1969 року – у великому місті на порозі великих змін.Фільм знайомить нас з Ріком Далтоном (Леонардо Ді Капріо), згасаючою зіркою телевізійних вестернів та його вірним дублером Кліффом Бутом (Бред Пітт). Доки давні товариші намагаються владнати своє професійне життя та особисті труднощі, доля зводить їх з дружиною Романа Поланскі, молодою акторкою Шерон Тейт (Марґо Роббі) та зловісною родиною Чарльза Менсона.
Стрічка майстерно поєднує реальність та вигадку, і демонструє надзвичайну увагу до деталей. Відтворення стилістики Голівуду 60-х не залишить вас байдужими, і не дарма, адже режисер стверджує, що фільм присвячений цілій епосі, а Голлівуд і є головним персонажем цієї комедійної драми.
Прем'єра стрічки відбулася на Каннському кінофестивалі в 2019 році. Кінокритики високо оцінили сценарій і режисуру Тарантіно, акторську гру, операторську роботу, дизайн костюмів, рівень продакшну та підбірку саундтреків до фільму.

Illustration

У 1969 році Тарантіно був 6-річним хлопчиком, який мешкав далеко від центру Лос-Анджелеса, і в певному сенсі те, що він зробив — це відтворив світ життя дорослих, як він його собі уявляв на той час. Якщо ця стрічка нагадає вам казку, а так і буде, згадайте про перші слова в назві фільму: «Одного разу…».

Кеннетт Турен, Los Angeles Times