AMERICANINDEPENDENCEFILM FESTIVAL

КРИМІНАЛЬНЕ ЧТИВО

Pulp FictionСША / 1994 / 153’
Режисер: Квентін Тарантіно
Продюсер: Лоренс Бендер
В ролях: Джон Траволта, Семюел Л. Джексон, Ума Турман
Тривалість: 2 год 33 хв

Придбати квитки

Киів: кінотеатр Жовтень 8.09 / 19:00Киів: кінотеатр Жовтень 11.09 / 15:00Львів: Планета кіно Форум 7.09 / 19:00Одеса: Планета кіно Таїрово 7.09 / 19:00

Безсмертний шедевр «Кримінальне чтиво» Квентіна Тарантіно оповідає низку взаємопов’язаних історій, кожна з яких знайомить глядача з колоритними персонажами – від загадкових вбивць Джулса Віннфілда та Вінсента Веґи, яких зіграли Семюел Л. Джексон і Джон Траволта, до зухвалої і таємничої Мії Воллес у виконанні Уми Турман.
«Кримінальне чтиво» – це справжній роллеркостер подій, де стирається межа між мораллю та хаосом. Обов'язково до перегляду всім, хто скучив за фірмовим режисерським стилем Тарантіно з його дотепними діалогами, незабутніми героями, чорним гумором і, звичайно, ретельно підібраними до кожної сцени саундтреками.
На 67-й церемонії вручення премії «Оскар» фільм «Кримінальне чтиво» був номінований у семи категоріях і отримав нагороду за найкращий сценарій для фільму (відзначені були Квентін Тарантіно та Роджер Евері).Золота пальмова гілка 47-го Каннського кінофестивалю.

Illustration

Кримінальне чтиво – це не смішно. Це неймовірно смішно.

Майкл Вілмінгтон, Chicago Tribune

Кримінальне чтиво показує злих героїв надзвичайно людяними, адже вони постійно балакають про надзвичайно приземлені речі.

Джон Бргел, Vague Visages

Ретро-фетишизм Квентіна Тарантіно став майбутнім американського кіно.

Адам Нейман, The Ringer