AMERICANINDEPENDENCEFILM FESTIVAL

РЕАЛІТІ

RealityСША / 2023 / 83’
Режисер: Тіна Саттер
Продюсери: Бред Беккер-Партон, Ріва Маркер, Ґреґ Нобіл, Ноа Сталь
В ролях: Сідні Свіні, Джош Гемілтон, Мерчент Дейвіс
Тривалість: 1 год 23 хв

Придбати квитки

Киів: кінотеатр Жовтень 7.09 / 19:30Киів: кінотеатр Жовтень 9.09 / 14:45

Онлайн-сторінка молодої дівчини: фотографії домашніх тварин, друзів і тренувань. Але 2 червня 2017 року дописи закінчуються. Сюжет фільму розпочинається наступного дня. Глядачі стають свідками того, як головна героїня у виконанні Сідні Свіні, прибуває до свого будинку в Джорджії, де її зустрічають двоє чоловіків, які ввічливо повідомляють про наявний у них ордер на обшук. Так починаються події стрічки, присвяченої допиту Реаліті Віннер та обшуку її будинку.

Реаліті Віннер — американська ветеранка ВПС США та колишня перекладка Агентства національної безпеки. У 2018 році її засудили до найдовшого тюремного ув’язнення за несанкціонований оприлюднення урядової інформації в ЗМІ, а саме звіту розвідки про втручання Росії у вибори в США в 2016 році.

Прем'єра фільму «Реаліті» відбулася на 73-му Берлінському міжнародному кінофестивалі, де отримала позитивні відгуки від критиків. Вони високо оцінили режисуру Саттер, а також акторську гру у фільмі, зокрема виконання головної ролі Сідні Свіні.

Illustration

Саттер майстерно поєднує реальне з ігровим, досягаючи неймовірного результату. «Реаліті» – це приклад нової форми документальної драми, фільм, який демонструє, на що спроможне кіно в руках справжніх митців: нехай воно і не змінить світ, але безумовно розширить та поглибить наше розуміння.

Енн Горнадей, Washington Post