INDIE LAB BEST
Показ найкращіх фільмів лабораторії Indie Lab з 2013 по 2019 р.
INDIE LAB BEST
Показ найкращіх фільмів лабораторії Indie Lab з 2013 по 2019 р.

Команда Indie Lab хоче поділитися здобутками за 7 років існування лабораторії - ви матимете змогу подивитись фільми, які презентують різні етапи розвитку лабораторії та окремих авторів, а також поспілкуватись з авторами. Ми поринемо в життя заповідника "Асканія-Нова"та дізнаємось як дика природа співіснує з людською. Органістка зі Славутича проведе нас своїми шляхами до мрії, а 18-річний донеччанин зробить свідками проросійського руху в Донецьку 2014 року. Ми спробуємо зрозуміти мотивацію та естетику реконструкції проспекту Космонавтів у Вінниці та пожити життям негетеросексуальної жінки часів СРСР. Разом з молодим політичним журналістом з Києва знайдемо перетин світів - політичних акцій, вечірок та мистецтва та помандруємо до Ужгорода започатковувати піратську радіостанцію.

У ПОЛІ (2013)
Режисер Андрій Литвиненко

Цей фільм – про заповідник «Аксанія Нова». Про людей, які люблять це місце й віддають своє життя, піклуючись про дику природу. Парадоксально, але всі вони мають одну мету: благополуччя «Асканії Нової», але не можуть домовитися між собою. Наш герой, Микола Хлебнюк, вже 20 років як звільнений з робочого місця у заповіднику й живе у напівзруйнованому будинку в Асканії, але нікуди виїздити не збирається. Наш фільм – про ту таємницю, яка змушує його залишитися.

ПОВЕРНЕННЯ (2015)
Режисер Дмитро Медведенко

18 травня 1944 року радянський уряд вирвав з коренем малі народи Криму, позбавивши їх батьківщини. 70 років не гоїлася рвана рана на тілі кримськотатарського народу. 70 років жила пам'ять про страшні події депортації й численні жертви тоталітарного режиму Сталіна. 70 років кримські татари, разом з іншими депортованими народами, жили мріями про повернення, аби жити далі у мирі й злагоді. Через 70 років з дня депортації, день у день, 18 травня 2014 року військове захоплення Криму спеціальними військами армії Путіна вигнало кримських татар з їхньої власної землі, піддав їх новим мукам й позбавив свого голосу. Невже історія знов і знов повторюється у своїй жорстокості?

ВОЛОДЯ, ГЕРОЙ РЕВОЛЮЦІЇ (2015)
Режисер Петро Армяновський

У березні 2014 року після анексії Криму у Донецьку розпочались проросійські мітинги. У пам'ятника Леніну на центральній площі мільйонного міста постійно чергувало кілька десятків людей, які виступали проти київських фашистів, содомії ЄС, ядерних відходів США й за введення російських військ на Донбас. Один з протестувальників, 18-річний Володя, який мріє подорожувати й співати пісні. Його кумири канадійська поп-зірка Джастін Бібер й російський Рома Жолудь. Чому молода людина повірила пропаганді й пішла штурмувати облдержадміністрацію?

ЩАСЛИВІ РОКИ (2018)
Режисерка Світлана Шимко

Фільм-дослідження про негетеросексуальних жінок в СРСР з використанням архівних відеоматеріалів та метанарації.

ПРИКРАСИ (2018)
Режисер Віталій Янковий

Фільм "Прикраси"– це спроба зрозуміти мотивацію та естетику реконструкції проспекту Космонавтів у Вінниці, що розпочалась у 2016 році. Прикраси, які встановлює міська влада у міському просторі, порівнюються із натільними прикрасами, якими люди прикрашають себе в побуті.

СИЛЬНА ДОЛЯ (2018)
Режисер Олександр Портян

Для Юлії Ландау зі Славутича орган - це космос, яким можна подорожувати безкінечно. Щоб йти цією дорогою, вона готова їздити в музичну школу на заняття до Києва й репетирувати у костьолі в ніч перед сольним концертом. Завдяки Юлі у Славутичі тепер теж є орган. Але не всі готові до такої музики.

FOMO (2019)
Режисер Красінський Влад

Автор переглядає архів коротких відео – "сторіз", у власному Instagrami і замислюється над тим, як проходить його життя. Вдень: політичні акції, мітинги та бійки. Вночі: вечірки, бари та мистецтво. Ці світи набагато ближчі, ніж здається. Часом вони перемішуються і заміняють одне одного. Принаймні, в уяві автора. Проте де його місце у цих світах?

ВІН ТАКИЙ ЄДЕН (2019)
Режисер Антон Рижих

Історія створення піратської інтернет-радіостанції однією людиною.
РЕЄСТРАЦІЯ (ВХІД ВІЛЬНИЙ)