ФЕСТИВАЛЬ АМЕРИКАНСЬКОГО ★★★★★
КІНО НЕЗАЛЕЖНІСТЬ / 27.02-5.03 ★★★

 

INDIE LAB

Indie Lab. Лабораторія з кіновиробництва для молодих митців

Лабораторія започаткована 2013 року за підтримки Посольства США в Україні. Протягом двох щорічних сесій учасники з різних регіонів України працюють над монтажем короткометражних документальних фільмів. Незважаючи на те, що для деяких учасників це перший досвід режисури та монтажу, результатом їх роботи в рамках лабораторії стають 10 короткометражних документальних стрічок щороку. У перетворенні задуму на завершену короткометражну документальну стрічку авторам допомагають наставники- кінематографісти з України та США. Учасниками лабораторії створено більше 30 документальних фільмів, що відвідали більше 50-ти міжнародних фестивалів.

Учасники лабораторії:
  • студенти кіно-шкіл
  • документалісти-аматори
  • представники ОГС
Тематично фільми лабораторії торкаються наступних тем:
  • Інклюзивне суспільство: (ЛГБТ, інваліди, гендерна рівність)
  • Розвиток громадянського суспільства, відповідальність уряду
  • Екологічне збереження
Кураторами лабораторії є Дмитро Тяжлов та Елла Штика.

Дмитро Тяжлов - режисер-оператор документального кіно. Дмитро є художнім керівником курсу операторської майстерності у КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого, куратором документальної програми фестивалю американського кіно “Незалежність” та лабораторії з кіновиробництва для молодих митців Indie Lab. Зі своїми документальними фільмами брав участь у багатьох фестивалях та заходах присвячених режисурі та спільному виробництву документальних фільмів. Наразі працює над кількома проектами документальних фільмів.

Елла Штика – менеджер культури, продюсер документального кіно, куратор лабораторії з кіновиробництва для молодих митців Indie Lab, куратор документальної програми та тематичних панелей фестивалю американського кіно Незалежність. З 2001 року очолює продюсерський центр Новий Київ, розробляє навчальні програми для молодих кінематографістів, менеджерів культури та активних громадян, що втілені за підтримки Посольства США в Україні, EU-UNDP Equal Opportunities and Women’s rights in Ukraine programme, One Caucasus Interdisciplinary festival, Lab Docutloloka. Елла сповідує розвиток засобами культури, досягнення соціальних змін шляхом впровадження нових культурних практик, а також активізації діалогу і співпраці між регіонами України.

Слідкуйте за новинами лабораторії на Фейсбук-сторінці