ФЕСТИВАЛЬ АМЕРИКАНСЬКОГО ★★★★★
КІНО НЕЗАЛЕЖНІСТЬ / 27.02-5.03 ★★★

 

Андрій Безлюдний та М. Вадімський

Андрій Безлюдний народився у 1989 році в Сумах, маленькому містечку північно-східної України. У 2008 році переїхав до Києва для навчання в Національному університеті кіно, театру та телебачення ім. Карпенка-Карого, почав експериментувати з різноманітними формами та стилями, допоки не усвідомив, що документалістика захоплює його набагато сильніше, ніж ігрове кіно. В університетські роки брав участь у програмі для молодих кінематографістів Generation Campus 2012 (Росія). Декілька його короткометражних стрічок демонстрували на місцевих і міжнародних фестивалях. З літа 2014 року працює режисером-монтажером і допомагає іноземним журналістам на сході України, де знімає військових і волонтерів. Фрилансер, відеограф і режисер. Мешкає у Києві.

Виходець з Донбасу, Вадімський багато років був підприємцем і реалізовував різноманітні проекти: від мовної школи в Оксфорді до крамниці товарів для кемпінгу в Донецьку. У 2011 році вступив до паризької арт-школи, де вивчав образотворче й ілюстративне мистецтво. Влітку 2013 року повернувся до Донецька, а вже за декілька місяців опинився на Київському Майдані у вирії подій Революції гідності, де почав знімати документальну стрічку «Уніформа». Навесні 2014 року Вадімський знов приїхав до рідного Донецьку і на власні очі побачив, як політичний конфлікт перетворився у громадянську війну. Він втратив свій бізнес. Проте мовні навички, знання місцевих особливостей і досвід кінооператора, здобутий у роботі над документальним фільмом, допомогли знайти роботу в європейських медіа. У 2014 – 2016 рр. працював із такими медіакомпаніями, як Axel Springer, Paris Match, Le Monde, FRANCE 24, ARTE та іншими.

Уніформа

Київ. Майдан. На вул. Грушевського зустрічаємо 5 міліціонерів з Донецьку та Луганську, змушених протистояти народному повстанню. Фільм про людей по інший бік барикад Майдану та їхні погляди на події та ситуацію в країні.