ФЕСТИВАЛЬ АМЕРИКАНСЬКОГО ★★★★★
КІНО НЕЗАЛЕЖНІСТЬ / 27.02-5.03 ★★★

 

Фестиваль американського кіно Незалежність в Кривому Розі, Запоріжжі, Херсоні та Миколаєві

Film Bus_Banner FB 2017

Фестиваль американського кіно Незалежність в Кривому Розі, Запоріжжі, Херсоні та Миколаєві

Посольство США із задоволенням повідомляє, що в рамках святкування 25-річчя дипломатичних відносин, Фестиваль американського кіно Незалежність вирушив в дорогу та завітає до Вашого міста з проектом Кінобус. Кінобус подорожує за маршрутом Кривий Ріг (7 липня 2017), Запоріжжя (8 липня 2017), Херсон (9-11 липня 2017), а також Миколаїв (12-13 липня 2017).

Ми запрошуємо на безкоштовні покази сучасних американських документальних фільмів - «Живі всередині», «Перегони на виживання» і «Ферма у вантажівці», а також святковий показ хіта 1992 року «Їх власна ліга».

Також Кінобус запрошує на лекцію кінознавця та кінокритикині, редактору розділу кіно онлайн-видання www.cultprostir.ua Надії Заварової «Фільми, які створили 21 сторіччя: мрійники та прагматики сучасного Голлівуду». Лекція присвячена фільмам та їх творцям, які сформували обличчя Голлівуду. Пошуки, знахідки, експерименти, розчарування та натхнення Фабрики мрій та її невтомних талановитих працівників, з якими все ще перебуває сила кіно.

Для затятих кіноманів та кінопрофесіоналів Херсона та Миколаєва ми підготували практичний майстер-клас від знаного українського документаліста Дмитра Тяжлова. Учасники будуть працювати над одно-хвилинним відео, де місто - головний актор та навчаться виявляти в сучасний спосіб відчуття від життя свого міста.

Документальні фільми демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами. Художній фільм «Їх власна ліга» буде показано мовою оригіналу з англійськими субтитрами.

Повний розклад заходів на Фейсбук-сторінці фестивалю