AMERICANINDEPENDENCEFILM FESTIVAL

БЕЗКОШТОВНІ ПОКАЗИ ДОКУМЕНТАЛЬНИХ ФІЛЬМІВ У ПАРТНЕРСТВІ З AMERICAN FILM SHOWCASE

У співпраці з багаторічними партнерами фестивалю, American Film Showcase, три документальні фільми з програми будуть показані безкоштовно. Щоб потрапити на показ, необхідно завчасно забронювати свій безоплатний квиток на показ через сайт фестивалю.

American Film Showcase (AFS) у партнерстві з посольствами США, щорічно організовує покази, воркшопи та майстер-класи в понад 60 країнах. Мета AFS – показати міжнародним глядачам американське суспільство та культуру через мову кіно, а також сприяти кінопрофі з різних країн з пошуком інструментів для екранізації власних історій.
Повна програма 13-го фестивалю американського кіно “Незалежність”

Illustration

МИ ГОДУЄМО ЛЮДЕЙ

Розповідає про роботу міжнародної гуманітарної організації World Central Kitchen, яка забезпечує їжею людей, що постраждали від війни та катаклізмів. “Ми годуємо людей” був номінований на дві премії Primetime Emmy Awards на 74-й церемонії вручення нагород Emmy Awards. Показ відбудеться за участі команди проекту.

Illustration

МАЙСТЕР СВІТЛА

Яскравий приклад креативної документалістики. Фільм зачіпає теми мистецтва, спокути та реабілітації особистості. І центрі сюжету – художник, який опанував живопис, відбуваючи увʼязнення за розповсюдження наркотичних речовин.

Illustration

ВИБІР ЗБРОЇ: ІСТОРІЯ ҐОРДОНА ПАРКСА

Документальний фільм про творчість одного фотографа, яка вплинула на цілі покоління кольорових меншин у Штатах. Ґордон Паркс – фотограф-самоук, який став одним з найвпливовіших митців ХХ ст. Тема расової сегрегації була провідною для його творчості. Його доробок став визначальним для подальшої історії расових меншин у Сполучених Штатах.