хронометраж / 2021 / Україна
Not alone
Режисерка Сніжана Гусаревич
Not alone
Режисерка Сніжана Гусаревич
2021 / Україна

Фільм доступний для онлайн перегляду з 14 по 19 травня
(плеєр зверху сторінки)

СИНОПСИС
"Допомагаючи іншим, допоможи собі"

Фільм про бездомних в Україні, які втратили життєвий орієнтир та страждали від алкогольної та наркотичної залежності. Шукаючи допомоги, вони потрапили до громади "Емаус-Оселя", де змогли адаптуватися до соціуму, знайти для себе місце в житті, новий дім та сім'ю. «Емаус-Оселя» – одна з перших організацій в Україні, що почала допомагати бездомним. Її мета – не забезпечити безхатченків їжею чи одягом, а залучити їх до системи взаємодопомоги. Цей фільм доводить, що залишатися людяним необхідно завжди, і що термін «бездомний» – не вирок.

УКРАЇНСЬКИЙ КОНТЕКСТ
Два документальні фільми з програми 11-го Фестивалю американського кіно «Незалежність», американський «Сейтан і Адам» та український «Not alone» прослідковують історію кризи своїх персонажів і досліджують можливість їхнього повернення до «нормального життя».

Бути бездомним – це не просто втратити місце проживання. Втративши домівку та соціальні зв'язки безхатченки залишаються буквально ізольованими від суспільства, а зворотній шлях до соціалізації вартує для них набагато більших зусиль, ніж ми зазвичай собі уявляємо.

Ви можете подивитись фільми онлайн та приєднатись до обговорення 19 травня о 18:00 у zoom дискусіїї:
Онлайн дискусія "Ресоціалізаця бездомних людей: міфи та виклики"

Приєднатися до дискусії можна в Zoom по лінку - https://us02web.zoom.us/j/87589100310
або стежити за трансляцією на Facebook-сторінці фестивалю