США / 2018 / 89'
ХЛОПЦІ НА РЕАБІЛІТАЦІЇ
Режисерка: Елейн Макмілліон Шелдон
ХЛОПЦІ НА РЕАБІЛІТАЦІЇ
США / 2018 / 89'
Режисерка: Елейн Макмілліон Шелдон

СИНОПСИС
«Хлопці на реабілітації» ведуть про чотирьох пацієнтів реабілітаційного центру «Драбина Джейкоба» – Джеффа, Раша, Адама та Раяна, – а також про їхні життя одразу по закінченню програми. Документальний фільм показує сиру дійсність епідемії наркозалежності з особистісного погляду, приділяючи безпосередню увагу боротьбі самих пацієнтів та їхніх рідних. Окремої згадки заслуговують також прекрасні зйомки та монтаж, якими глядачам безумовно запам'ятається цей фільм номінованих на премію «Оскар» кінематографістів Елейн Макмілліон Шелдон та Керрін Джеймс Шелдон.

"Щира, гостра і відверта – ця стрічка доводить, що Шелдон є одним із найважливіших документалістів сьогодення, особливо у непростій темі наркотичної залежності. Соціальний вплив такого фільму не варто применшувати. «Хлопці на реабілітації» – це фільм, що має силу побороти потенційний осуд, який може знищити чиїсь шанси на життя без наркотиків».
The Gate

«Фільм розкриває відверті моменти, які ненав'язливо викривають наш брак ефективної допомоги… Це зворушлива, і в той же час застережна оповідь, а також болісне нагадування про те, що реабілітація – це дорога, яка насправді ніколи не закінчується».
The New York Times

«Дія розгортається буквально серед кризи – фільм показує чоловічі емоції, і це здивує тих, хто звик до стриманого образу в популярній культури. Зрештою фільм присвячено реабілітації, а не наркозалежності».
The Guardian
РЕЄСТРАЦІЯ (ВХІД ВІЛЬНИЙ)