США / 2018 / 80'
Сейтан та Адам
Режисер: В. Скотт Бальсерек
Сейтан та Адам
США / 2018 / 80'
Режисер: В. Скотт Бальсерек

СИНОПСИС
Документальна робота про трансформуючу силу музики.
Фільм розповідає про Сейтана та Адама, блюзовий дует та їхню вуличну кар'єру наприкінці 1980-х - на початку 1990-х. Режисер В. Скотт Бальсерек протягом двох десятків років документував дует, щоб розповісти його шлях від вуличних виступів у Гарлемі до все більших майданчиків, зображуючи виклики, які обом довелося подолати, щоб зберегти союз Сейтана та Адама та їхню дружбу.

Подобається вам блюз чи ні, ви оціните музику у фільмі. Натхненні та надихаючі, Сейтан та Адам змусять вас подякувати небесам за існування цього легендарного дуету. – Алекс Савельєв, Film Threat

Фільм можна подивитись онлайн з 14 по 18 травня - НА ОНЛАЙН ПЛАТФОРМІ

УКРАЇНСЬКИЙ КОНТЕКСТ
Два документальні фільми з програми 11-го Фестивалю американського кіно «Незалежність», американський «Сейтан і Адам» та український «Not alone» прослідковують історію кризи своїх персонажів і досліджують можливість їхнього повернення до «нормального життя».

Бути бездомним – це не просто втратити місце проживання. Втративши домівку та соціальні зв'язки безхатченки залишаються буквально ізольованими від суспільства, а зворотній шлях до соціалізації вартує для них набагато більших зусиль, ніж ми зазвичай собі уявляємо.

Ви можете подивитись фільми онлайн та приєднатись до обговорення 19 травня о 18:00 у zoom дискусіїї:
Онлайн дискусія "Ресоціалізаця бездомних людей: міфи та виклики"

Приєднатися до дискусії можна в Zoom по лінку - https://us02web.zoom.us/j/87589100310
або стежити за трансляцією на Facebook-сторінці фестивалю
РЕЄСТРАЦІЯ НА ПОКАЗ У КІНОТЕАТРІ