AMERICANINDEPENDENCEFILM FESTIVAL

Illustration

Хезер КортніРежисура документалістики: як знайти свою історію і розповісти її етично

Впродовж півторагодинної зустрічі, режисерка та лауреатка Еммі Хезер Кортні поділиться інсайтами зі свого 25-річного досвіду роботи над повнометражними документальними фільмами. Ми обговоримо, як знайти та сформулювати вашу історію, і як працювати з етичними викликами, які є невідʼємною частиною знімального процесу. Під час події ми поговоримо про пошук та розвиток вашої ідеї, а також про те, які історії та підходи необхідні для якісного документального фільму (на противагу від новинним репортажам, або медіа-звітам). На прикладі відео- та аудіозаписів, Хезер Кортні ми розглянемо небезпечні моменти при створенні документальних фільмів у складних ситуаціях, і складні рішення, які доводиться приймати при плануванні зйомок, виборі головних героїв, під час перегляду сотень годин матеріалу та пошуку оповідальної лінії сюжету. Також обговоримо етичні виклики в процесі створення документального фільму — що робити, якщо ваш головний герой змінює свою думку про участь, наскільки тісно варто співпрацювати з героями під час роботи над сюжетом, як захистити своїх героїв, коли участь у документальному фільмі може наразити їх на небезпеку, та багато іншого.

Хезер Кортні – режисерка, лауреатка премії «Еммі», стипендіатка премій Гуггенхайма, Санденса та Фулбрайта. Її фільми були відзначені преміями «Еммі», Independent Spirit Award та SXSW, учасниця Sundance Edit and Story Lab.

Прем’єра її останнього повнометражного документального фільму BREAKING THE NEWS відбулася на кінофестивалі Tribeca у 2023 році.

Illustration

Трейсі ХолдерМожливості фінансування у США для неамериканських кінематографістів

Illustration

Даґ БлашЯк створити трейлер, який виділятиме твій фільм

Illustration

Памела РібонЯк знайти історію для фільму