AMERICANINDEPENDENCEFILM FESTIVAL

Illustration

Трейсі ХолдерМожливості фінансування у США для неамериканських кінематографістів

Цей семінар розкриє таємниці пошуку фінансування в США та навчить вас просувати власні проєкти у висококонкурентному світі кіно. Стратег та спеціалістка з фінансування кіно Трейсі Холдер розгляне основи фінансування документальних фільмів, можливості для іноземних кінорежисерів, та найефективніші способи отримання коштів. Ми розглянемо основних американських грантодавців для кіно – що вони фінансують, скільки грошей виділяють і як найкращим чином до них звертатися; поговоримо про фіскальне спонсорство – що це таке і для чого воно потрібно. Якщо дозволить час, ми також розберемо основи написання грантів, зокрема конкретні пропозиції, способи візуальної передачі ідей та пошук балансу між загальними ідеями та дрібними деталями, які повноцінно розкриють ваш проєкт на папері. Ще однією темою стануть поширені помилки при написанні грантових заявок і як їх уникнути. Мета цього семінару – інтегрувати навички з пошуку фінансування у вашу творчу практику, щоб вони стали першим кроком до реалізації ваших поточних та майбутніх проектів.

Трейсі Холдер - кінорежисерка, продюсерка та спеціалістка з фінансування кіно. Вона проводить майстер-класи, наставницбкі сесії та входить до складу журі на міжнародних пітчингах та тренінгах. Холдер широко рекомендують як контактну особу для кінорежисерів, які шукають фінансування.
Для власних проєктів вона зібрала грантове фінансування на загальну суму 3 мільйони доларів. Серед її клієнтів – IDFA, CPH Dox, Sheffield Doc Fest, Doc Lab Poland, DocuDays, Docs Lisboa, Ramallah Docs, Firelight Media, DOC NYC, Chicken & Egg та Unions Docs та інші. Холдер довгий час була консультанкою проєкту Women Make Movies, стратегом розвитку/фінансування для Fork Films Аббі Дісней та колишнім членом правління NY Women in Film.
Вона спільно режисувала/продюсувала фільм "Джо Пепп у п'яти актах" (Tribeca Film Festival, PBS/American Masters). Серед робіт її виробництва – фільми "Жорсткість" (Hot Docs/POV), "Маленький всесвіт" та "Дай йому шанс", що перебувають у стадії виробництва. Холдер є представницею American Film Showcase, програми міжнародної культурної дипломатії, яка реалізується Державним департаментом США.

Illustration

Хезер Кортні Режисура документалістики: як знайти свою історію і розповісти її етично

Illustration

Даґ БлашЯк створити трейлер, який виділятиме твій фільм

Illustration

Памела РібонЯк знайти історію для фільму