AMERICANINDEPENDENCEFILM FESTIVAL

Illustration

Іззі ЧанРозробка комунікаційної стратегії для вашого документального фільму

Після того, як ви вклали своє серце й душу у створення свого фільму, як зробити, щоб вашу наполегливу роботу побачили і вона справила очікуваний результат?
Багато режисерів байдуже ставляться до просування фільму. Зрештою, їхня пристрасть і основний досвід – це фільмування, а не реклама! Деякі кінематографісти люблять розповідати про свої фільми, але їхні зусилля спорадичні й не такі ефективні, якими можуть бути.
У цьому майстер-класі відомий режисер і досвідчений рекламний стратег Іззі Чан ділиться простою покроковою інструкцією зі створення комунікаційної стратегії для вашого фільму. Вона послуговується стратегічним ноу-гау, випробуваним під час співпраці з такими провідними брендами, як Apple, Nike і Virgin America, і спрощує його до практичних інструкцій, які кінематографісти можуть застосовувати у своїх проєктах. 
Як незалежна кінематографістка, Іззі розуміє необхідність підтримувати стратегію дієвою за обмеженості ресурсів. А ще важливіше: вона розуміє, що комунікаційний план має бути оригінальним і творчим, щоб кінематографісти могли його зреалізувати.

Іззі Чан – сторітелерка, глибоко зацікавлена культурними та соціальними тенденціями, що здатні змінити знайоме нам життя. Її відзначений нагородами документальний повнометражний фільм про зростання феномену матерів-годувальниць і батьків-домпрацівників The Big Flip—Stories from the Modern Home Front (2016), прем’єра якого відбулася на кінофестивалі в Остіні та на фестивалі документального кіно в Гот-Спрінґзі, а також була представлена в добірці American Film Showcase 2017-2019. Як кінопосланець, Іззі їздила до Єгипту, Китаю та України, щоб провести семінари зі сторітелінґу та стратегії.
Закінчивши з відзнакою подвійний ступінь з кінематографічного мистецтва та французької мови в Університеті Південної Каліфорнії, Іззі побудувала успішну рекламну кар’єру як дослідниця і стратегиня. Вона використала свої знання про людську поведінку, соціальні тенденції та популярну культуру в роботі з такими брендами, як Apple, Google, Nike, Honda, Audi, Virgin America та Visa. Вихована в Гонконзі та Сінґапурі, Іззі поєднує в своїй творчості міжкультурне походження, досвід роботи в різних галузях і свою пристрасть до створення фільмів і сторітелінґу як інструментів для порозуміння, дії та змін.
Зараз Іззі працює над документальним серіалом «Матріарх», дія якого розгортається в чотирьох матріархальних громадах: в Індонезії (мінанґкабау), в Китаї (мосуо), в Африці (туареґи) та в Індії (хасі). Дізнайтеся більше про проєкт: https://www.matriarch.world.

Illustration

Керолін ДжонзЕмоційний інтелект у кінодокументалістиці

Illustration

Зустріч з американським продюсером та режисером Закері Ірвінґом

Illustration

Ді Джей ДжонсонСторітелінґ і соціальний вплив