AMERICANINDEPENDENCEFILM FESTIVAL

Illustration

Зустріч з американським продюсером та режисером Закері ІрвінґомЗапрошуємо на сесію питань та відповідей про роботу продюсера в американський незалежній документалістиці.

Зустріч відбудеться наживо у конференц-залі кінотеатру «Жовтень» 13 вересня о 20:00 після показу фільму «Предмет». Участь безкоштовна, необхідно зареєструватися.

Закері поділиться своїм досвідом організації знімальних процесів та виробництва незалежного ігрового та документального кіно в США
Закері Ірвінґ, продюсер, режисер, понад двадцять років продюсує та режисує повнометражні кіно- та телефільми у Сполучених Штатах.Його перший повнометражний документальний фільм під назвою «Американська ланцюгова банда», був показаний у конкурсах кількох міжнародних кінофестивалів, зокрема на SXSW, у Нантакеті, Атланті та на Human Rights Watch Film Festivals. У фільмі йдеться про проблеми в'язнів, призначених на примусову працю. Він транслюється по всьому світу на Apple TV і Amazon Prime.
Його наступний фільм «Нічого без тебе» є одним із найбільш популярних інді-трилерів, які транслюються на стримінґ-платформах у США. Цей ігровий повнометражний фільм розповідає історію жінки, звинуваченої у вбивстві, яка повинна розгадати складну таємницю, аби здобути свободу.Закері спродюсував і зафільмував понад сто годин документальних програм для National Geographic, New York Times Television, History Channel та багатьох інших.

Illustration

Керолін ДжонзЕмоційний інтелект у кінодокументалістиці

Illustration

Ді Джей ДжонсонСторітелінґ і соціальний вплив

Illustration

Іззі ЧанРозробка комунікаційної стратегії для вашого документального фільму