AMERICANINDEPENDENCEFILM FESTIVAL

Illustration

Ді Джей Джонсон, магістр образотворчого мистецтваСторітелінґ і соціальний вплив

Сторітелінґ і соціальний вплив зосереджується на розробці стратегій у роботі з мас-медія задля максимального залучення аудиторії. Майстер-клас вивчає методи розробки переконливих історій та медіякампаній на різних медіяплатформах, які мають силу надихати людей до залучення у особистих, соціальних та політичних акціях. Громадянська уява, – тобто здатність уявляти альтернативи поточним культурним, соціальним, політичним чи економічним умовам, – досліджується як теоретичний і практичний підхід до творення потужних історій змін. Під час майстер-класу вивчатимуться репрезентація та етика в сторітелінґу та медіяадвокатуванні, а також інструменти для розробки стратегій із залучення медія. Майстер-клас не фокусується на створенні конкретного контенту.

Ді Джей Джонсон є доцентом практики у відділі медіямистецтва та практики Школи кіномистецтв USC. Кінематографіст і педагог із понад двадцятирічним досвідом роботи в галузі медіяосвіти, спеціалізується на медіястратегіях соціальних змін.
Ді Джей працює асоціативним директором Critical Media Project – медіяосвітньої ініціативи, що поєднує критичну педагогіку та критичну медіаграмотність.
Він працював з міжнародними університетами та державними установами над розробкою навчальних програм із медіяосвіти та впровадженням навчальних програм із виробництва медія, зокрема на Близькому Сході та в Західній Африці. Ді Джей працював посланником American Film Showcase (AFS) у Буркіна-Фасо (2017, 2019), Ніжері (2017), Мавританії (2018) і Сенеґалі (2021). У жовтні 2023 року він буде посланником AFS у Східному Тиморі.

Illustration

Керолін ДжонзЕмоційний інтелект у кінодокументалістиці

Illustration

Зустріч з американським продюсером та режисером Закері Ірвінґом

Illustration

Іззі ЧанРозробка комунікаційної стратегії для вашого документального фільму